KONST / Litografier / Färglitografi 7797353
nr 779 7353
Anthony Strüwer
(f. 1942)
Färglitografi, Anthony Strüwer (f. 1942), sea mail, signerad, motivets mått: 72/125, 72x53
Anthony Strüwer, målare född på Java, Indonesien 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 september 2012
kl 19:03:56
24/9 18:33:07
100 kr
24/9 18:51:16
Anthony Strüwer
Läs mer om Anthony Strüwer